.:Club Penguin:.

Web byl přemýstěn na http://clubpenguin.vesele.info

Club Penguin

>>Návody

Jak se stát "agentem"Klikni na tento znak v pravém horním rohu1) Klikni na tento znak v pravém horním rohu- Vአtučňák musí být starý alespoň 30 dní a musí mít 30 dní od posledního BANu.

2) klikněte na Become a Secret Agent
3) klikněte na Your Mission
4) klikněte na The Rewards
5) klikněte na Continue
6) klikněte na Yes
7) klikněte na Honest
8) klikněte na Being mean or rude
9) klikněte na Report them
10) klikněte na Saying their address
11) klikněte na I want to keep Club Penguin Safe
12) klikněte na I want to help other penguins
13)Logoutněte se

MISE:

Řešení misí:

1. mise - najděte puffly Aunt Arctic:

Mise začíná v iglů Aunt Artic. Stratila zeleného a růžového puffla a vy je máte nejít . Nejprve jděte na Ice Rink, tam jsou fotky jejích pufflů. Doneste jí ty fotky a pak jděte do Pet shopu. Tam je na boudě pro puffly papír, klikněte na něj a vyluštěte šifru, která je na ńom napsaná. V textu je číslo (anglicky)- to si někam napište a děte do sport shopu.Je tam agent G- zvolte otázku: Have you any special items? Jakmile řekne, že ano, oběví se prázdné pole. Do tohoto pole napište číslo z Pet Shopu. Nyní Vám nabídne lano a stříleč kruhů. Vemte si stříleč kruhů a jděte zachránit tučňáky, kteří jsou na Ice Bergu. Jakmile je zachráníte, vylezte na horu-. MOUNTAIN a tam je tučńák s rozbitým dalekohledem. klikni na Spy Phone a zvol klíč. Klíčem klikni na dalekohled. Ten se opraví. Teď se do toho dalekohledu koukněte. Uvidíte tam létat puffla. Děte do sport Shopu a vemte si od pana G lano, vylezte na horu a tam jsou pufflové. Mise končí. Vemte si medaili a odměnu!

2. mise - test saní agenta G:

Zčnete ve sport shopu. Do rámečku pro odpověď napište MOGUL Vemte si saně a jděte na horu. Klikněte na TEST RUN. Jakmile se vybouráte, tak teprve začíná mise. Vy MUSÍTE PŘEŽÍT!!! Seberte věci, které se rozházeli do okolí při havárii- jsou to: lano, knížka, lyže, Kus dřeva, hrnec a tři Ó Berries. Teď musíte najít puffli. Všichni až na černého utečou. Černému dejte Ó berries. Teď jsi k řece, do hrnce vem vodu a na lyží přivaž provaz . Na provaz dej Ó Berries a chyť v řece rybu. Teď vlezte do jeskyně, udělejte z kamenů ohniště- stačí na ně kliknout. Do ohniště dejte kus dřeva, roztrhejte tam knihu a dejte pufflovi Ó Berries. Puffle zapálí oheň. Dejte tam rybu, až se upeče,tak jí snězte, pak tam dejte vodu, vypijte ji. Pak usnete. Za chvili prileti agent G a mise konci.

3.mise - otevřte trezor, pomozte zachránit peníze a rozsviťte světlo v NIGHT CLUBU

Pozn.: při rozhovorech klikejte vždy na první možnost

Misi začnete v Gift Shopu. Tučňák zavře trezor a když řeknete, aby ho otevřel, tak nebude vědět kód. Běž nahoru po schodech a pod gaučem je kancelářská svorka a disketa. Vemte to, zapněte počítač, dejte do něj disketu a otevřete My Files a pak Combination_Number. Zapamatujte si čísla a pak je ve směru hodinových ručiček naklikejte na trezoru a dejte CONFIRM- potvrdit. A tadá- trezor se otevřel… Vejděte do trezoru, klikněte na peníze a pak Vám začne zvonit Spy Phone. Dejte Visit HQ tam Vám něco řekne mr. G. Klikněte na obrazovku, kde je Gift Shop. Pokecejte s agentem, otevřete zásuvku a vemte klíč nejvíc vlevo. Děte do Gift Shopu, vylezte nahoru do místnosti, kde je PC a klíčem odemkněte dveře. Tam je magnet. Dejte Spy Phonu, klikněte na červené světýlko vemte šroubovák a rozšroubujte bednu. Pak tam dejte sponku. Vemte papírek na kanále.Teď děte do trezoru a pokecejte s tučńákem. Pak běžte do města a tam je další tučńák. V dance clubu nefunguje elektřina, protože jsou vyhozený pojistky v kotelně. Děte do HQ a pokecejte s agentem G. Vemte svítilnu (vpravo od agenta G) a vlezte do Boiler roomu. Najděte kovová dvířka a otevřete je. Vevnitř je jakýsi hlavolam či co (když kliknete na jedno políčko, další čtyři políčka těsně okolo něj změní barvu - buď ze zelené na červenou nebo naopak) a musíte mít všechna políčka zelená. Nyní jděte do HQ pokecejte s agentem G a ten si veme papír, který byl u magnetu.

4.mise - opravte bobovou dráhu a zachraňte tučňáky:

Klikni na start mission, pak pokecejte s Mr. G-klikejte vždy na první možnost, když se to opakuje, zkuste poostupně druhou a třetí. Když Mr. zmizí, vstupte do dveří, které otevřel, vemte z police přístroj na střílení kruhů. Jděte do sport shopu a tam vemte z figuríny pásek- figuríně spadnou kraťasy, jděte do majáku a v přízemí vemte lano z lodě, vylezte nahoru, kliněte na červené tlačítko na spy phonu, odšroubujte dalekohled a dejte ho do inventáře. Jděte do sport shopu, vylezte tam po schodech nahoru a tam je u okna podstavec, na který by šel dát dalekohled. Dejte ho tam a teď se do něj koukněte. Sjeďte dolů a tam jsou tučňáci. Jděte ještě do Ski Village a vejděte do domu, hned vedle tours. Vemte si tam prut, teď vyjděte ven. Pokecejte s brečícím tučňákem, vemte kus papíru, který se válí za ním. Klikni na prut a dej ho na stříleč kruhů, přidej tam lano, a jdi na horu- musíš použít mapu- je rozbitá lanovka. Vlezte do dráhy vlevo, teď tam jsou 3 cesty. Jděte nejdřív rovně, pak vlevo, pak vpravo, pak rovně a nakonec vpravo. Klikněte na stroj zhotovený ze stříleče kruhů. Pravím kliknutím ho spustíte dolů. Čím víc tučňáků na ňom je, tím víc se natahuje. Musíte dopravit 3 tučňáky vedle kamene-oni ho odvalí a teď vemte ješte třetího, a tím je zachráníte. Dejte papírek Mr. G a on ukončí misi. Vemte si medaili a dopis-ten se ale hned zničí...

5.mise - rozluštěte záhadu bílé srsti:

Pozn.: klikejte vždy na první možnost rozhovorů

Mise začíná v Garryho laboratoři. Promluvte s ním (řekne vám, že jeho přístroj na rozpoznávání srsti nejde spustit, jestli byste ho neopravil) a pak klikněte na kufřík za ním. Ze Spy Phonu vyndejte červeným tlačítkem hřeben a učešte srst - přístroj ji rozpozná jako srst růžového pufflíka. Promluvte znovu s Garrym, ten vám dá kousek bílé špinavé srsti a tu strčte do přístroje. Ten ji sice neanalyzuje, ale zase na ní rozpozná benzin, pálivou omáčku a horkou čokoládu. Znovu promluvte s Garrym a v místnosti si vemte větrák. Pak běžte do Pizzy Parlor (na náměstí) a promluvte si kuchařem a vemte si do inventáře čokoládovou i pálivou omáčku. Ještě jednou promluvte s kuchařem (klikněte na 1. možnost) a ještě jednou promluvte  kuchařem, ale teď klikněte na 2. možnost. Vemte si z pultu pizzu v krabici a běžte do Coffee Shopu. Promluvte si s tučňákem a podívejte se na kresbu příšery, která navštívila Pizzu Parlor i Coffee Shop. Potom klikněte na kávovar za ním. Seberte bílý hrneček a dejte ho pod druhý kohoutek (horká čokoláda). Ze Spy Phonu vyndejte šroubovák a zašroubujte s ním trubku od mléka a do nádoby nahoře nalijte čokoládovou omáčku. Pak otočte kolečko na boku kávovaru na "Hot" a červeným tlačítkem nad hrnkem udělejte čokoládu (a dejte si ji do inventáře). Zase promluvte s tučňákem a běžte do Lodge (chata ve Ski Village) jakoby chytat ryby. Dejte rybáři pizzu a odeberte se na Beach do majáku. Na loďce seberte lano a kousek vedle rybářskou síť, promluvte si s tučňáky a běžte po schodech nahoru. Pomocí větráku přifoukněte balonek z benzinem a pomocí nůžek ze Spy Phonu přestřihněte nit. Seberte kanystr a vydejte za Garrym do jeho pracovny. Promluvte si s ním a do trycgtýře za jeho zády nalijte benzin, horkou čokoládu a pálivou omáčku. Pak si vezměte brýle. Běžte do Ski Village a nasaďte si ty brýle. Běžte do chajdy a promluvte si s tučňákem - rybářem v gauči (lol) a v chajdě seberte svíčku. Běžte jakoby chytat ryby a uvidíte tam zlověstný stín obrovského kraba.....  Spojte lano se sítí, pověste past na strom a dovnitř položte svíčku. Po chvíli k ní přiběhne krab a chytí se do pasti. Stín zase uteče, ale nechá po sobě bílou srst a kraba v pasti. Seberte kraba a srst. Běžte si zase promluvit s Gerrym a dejte mu kraba. Ještě jednou s ním promluvte a  do přístroje na rozpoznávání srsti vložete bílou srst. Patří lednímu medvědovi. Promluvte s Garrym a vezměte si odměny za další splněnou misi.

6.mise

Mise začíná v Gadget Roomu. Promluvte s Garrym (odpovězte první možnost). Ukáže vám překladač z "krabštiny" a spustí ho. Bohužel se porouchá a krab uteče. Utíkejte za ním do HQ, Sport Shopu, Ski Village a Mountain, kde skočí dolů. Až se skutálíte, následujte ho ke vchodu do jeskyně z 2. mise. Pak se vraťte zpět ke skále a zamiřte na mýtinku víc vpravo. Vezměte Spy Phon, klikněte na červené tlačítko, pak na nůžky a ustřihněte krmení. Potom běžte na mýtinku s pařezem, kde sedí hladový černý puffle. Dejte mu krmení a on se k vám přidá. Potom běžte opět k jeskyni, malými dvířky prohoďte krme ní, on tam vleze, odemkne dveře a pak běžte dále do jeskyně. Spadne klec a vám vypadne Spy Phon. Zlý lední medvěd s krabem ho sebere a pak vám medvěd p oví svůj příběh. Jak chtěl ze sevreního studeného pólu do teplých krajin, plul na kře, ale dostal se do Clubu Penguin. Kousek před pevninou se s ním p řevrhla jeho "cestovní kra" a zachránil ho krab. Nyní chce spálit všechny budovy, nejdříve Ski Ldge, aby měl dost tepla. Pak odjedou zničit chajdu. Vy se otočte směrem k vodnímu kolu a dejte kousek krmení nad červenou páku. Pufflík ho sní a začne téct voda. Pak dejte další kousek nad levý ko nec lišty, kterou teče voda, aby se převrátila na druhou stranu. A nakonec dejte kousek nad plošinku a klec se zvedne. Pak seberte kotvu, lano (hned je spojte dohromady) a pálivou omáčku a vymáchejte v ní krmení a dejte ho pufflíkovi. Pak běžte pod skálu a klikněte na ni ještě jednou a hoďte nahoru ko tvu s lanem. Slezte z Mountain do chatky a jakoby si běžte zahrát hru rybaření. Uvidíte medvěda. Říká, že potřebuje horkou seaweed pizzu.Doběhněte pro ni do pizzerie a pak mu ji položte vedle něj, vpravo. Mezitím otočte páčku na vozítku doprava. Medvěd pak dokončí oprav u a vůz ho odveze na protilehlou stranu rybníka. Objeví se Gerry a na Spy Phon mu vaším zavolá medvěd. Pak klikněte na první možnost rozhovoru (3krát ) a je konec. Ještě si vezměte medal.

Jak se stát "tours"


Aby jsete se stlaly TOURS, musíte být minimálně 45 dní staří, a nesmíte mít na kontě žádný BAN (pokud tomu tak je, musíte čekat, až od posledního BANU uplyne 30 dní). Tour se stanate tím, že kliknete na stánek, který se nachází ve Ski Village (viz. obrázek pod textem) a dáte Take a TOURS, následně musíte zprávně odpovědět na otázky v kvízu (viz. pod obrázkem)!

Tours stánek

Otázky:

Which room has a cuckoo clock?
Ski Lodge
 
What is the name of Capitain Rockhoppers ship?
The Migrator
 
What item is always hidden in a different place in the clothing catalog every month?
The Viking helmet
 
How many Sled Racing tracks are there?
4
 
How many coins does it cost to buy a player card background?
60
 
Which of these rooms does NOT have a game in it?
Beach
 
What is the name of the big fish in Ice Fishing?
Mullet
 
How does the pink puffle play?
Skips with a skipping rope
 
Which color of puffle can catch on fire?
Black
 
How do you get a pin?
Walk on top of it
 
In what room can find old copies of the Penguin Times?
Boiler Room
 
Which of these rooms doesnt have music playing in the background?
Pet Shop
 
Which of these games has a shark in it?
Jetpack Adventure
 
What item is thrown out of the truck in level 4 of Bean Counters?
A Flower pot
 
Blahopřeji, zřejmě ste se stal TOURSEM
 
Zdroj penguin.ic.cz
Žádné komentáře